Čistiace prostriedky používané pri umývaní okien

Pri umývaní okien a rozsiahlych presklených plôch využívame výhradne profesionálne čistiace prostriedky. Najčastejšie používanými čistiacimi prostriedkami sú PANTRA Profesional 06 alebo TANEX AZ-70. Na odstraňovanie vodného kameňa a vápenatých usadenín zvyčajne využívame známy čistiaci prostriedok PULIRAPID.

PANTRA Profesional 06

Koncentrovaný alkoholový čistiaci prostriedok na profesionálne čistenie skla a lesklých povrchov. Je vhodný pre všetky typy plôch z plastov, keramiky, kameňa alebo skla. Po vyčistení v doporučenej koncentrácií ostáva povrch jednoliaty, vysokolesklý a hlavne bez šmúh, fľakov a nečistôt.

TANEX AZ-70

Univerzálny čistiaci prostriedok so silným emulgačným účinkom na mastnotu, tuky a oleje. Má príjemnú vôňu a je šetrný k životnému prostrediu. Prostriedok je vhodný na šetrné čistenie všetkých umývateľných povrchov. AZ-70 je optimálny prostriedok na umývanie dverí, skla, plastových plôch alebo drevených podláh, no predovšetkým vynikajúco čistí okná a rámy.

RILAN SCHMUTZFRESSER

Univerzálny, mierne alkalický čistiaci prostriedok na všetky druhy lesklých povrchov, ako aj na povrchy odolné voči vode. Koncentrovaný RILAN likviduje i farbu a oleje, má vynikajúci emulgačnú schopnosť a veľmi dobre odstraňuje syntetické i prírodné oleje. Má príjemnú citrónovú vôňu.

PANTRA Profesional 06

TANEX AZ-70
RILAN Schmutzfresser